Fotografia obecna jest w moim życiu już od ponad dwudziestu lat. Nie traktuję jej komercyjnie. To moja pasja, której oddaję całego siebie. Dzięki niej przenoszę się w zupełnie inny świat, daleki od monotonnej codzienności. Wędrówki z aparatem i możliwość uchwycenia wyjątkowości chwili czy dostrzeżenia pozornie nieciekawego detalu, daje mi niesamowitą satysfakcję i przyjemność, którą trudno do czegokolwiek porównać.
Od wielu lat pogłębiam swoją wiedzę na temat techniki i obróbki zdjęć. Swoją przygodę z fotografią zaczynałem, pracując na materiałach srebrowych. Dzięki temu do dzisiaj łączę techniki, wykorzystując jednocześnie aparaty klasyczne (negatywowe), jak i aparaty cyfrowe.
Moje prace można obejrzeć w działach GALERIA i PORTFOLIO. Podzieliłem je na kategorie w celu lepszego ich uporządkowania i zaprezentowania spektrum moich zainteresowań. Znajdziecie tu Państwo zdjęcia makro, które są mi szczególnie bliskie, ale także fotografię produktową, fotografię ślubną, zdjęcia obiektów architektonicznych, zdjęcia portretowe oraz fotografię krajobrazową.

Zapraszam do oglądania.

Waldemar Zgorząłek


CO ZAPEWNIAM

Profesjonalizm 100%

100%

Zaangażowanie 100%

100%

Sprzęt 100%

100%